Субота, 25 Червня, 2022

Підписано меморандум за чесні вибори

Україна стоїть на порозі важливої ​​події. Після приходу до влади на події Майдану, Президент країни і його команда, готуватися до перезавантаження.

Сайт: https://dnepryes.com.ua/uk, підкаже про те, що ж відбувається на фінішній прямій у боротьбі за пост глави держави між кандидатами.

У нинішній передвиборній гонці беруть участь понад 40 кандидатів. Це просто неймовірно.

Тиждень тому в прямому ефірі на телеканалі 1 + 1 топ група кандидатів на пост глави держави прийняла рішення і підписала меморандум на проведення чесних і відкритих виборів без фальсифікації і підкупів виборців.

З усіх регіонів надходять повідомлення про розпочаті підкупи від штабів різних кандидатів. У хід пішли пакети з гречкою, і іншим набором.

Але кандидати стурбовані чутками, яким доводиться вірити. Чутки вперто твердять, що нинішня влада готує грандіозну фальсифікацію майбутніх виборів. Це змусило об’єднатися майбутніх суперників і оголосити про намір підписати меморандум про проведення чесних виборів.

Ініціатива “За чесні вибори” покликана захистити права всіх українців на чесні вибори і як наслідок, захистити демократичний шлях розвитку України.

У складі цієї ініціативної групи “За чесні вибори” ймовірні лідери березневого президентського марафону, кандидати в президенти: Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко, Олександр Шевченко та Віктор Бондар.

У тексті меморандуму є слова, звернені до народу України з проханням не дати втягнути себе в процес фальсифікації виборів і повідомляти про всі спроби фальсифікації в коордінаторскіе поради, які будуть створені під час виборів.

Так само в меморандумі є рядки зі зверненням до міжнародних представників партнерів, – допомогти захистити вільний вибір українського народу.

Останнім часом до цієї ініціативної групи приєднався Володимир Зеленський. Основна команда в зборі.