Понеділок, 21 Вересня, 2020

Підписано меморандум за чесні вибори

Україна стоїть на порозі важливої ​​події. Після приходу до влади на події Майдану, Президент країни і його команда, готуватися до перезавантаження.

Сайт: https://dnepryes.com.ua/uk, підкаже про те, що ж відбувається на фінішній прямій у боротьбі за пост глави держави між кандидатами.

У нинішній передвиборній гонці беруть участь понад 40 кандидатів. Це просто неймовірно.

Тиждень тому в прямому ефірі на телеканалі 1 + 1 топ група кандидатів на пост глави держави прийняла рішення і підписала меморандум на проведення чесних і відкритих виборів без фальсифікації і підкупів виборців.

З усіх регіонів надходять повідомлення про розпочаті підкупи від штабів різних кандидатів. У хід пішли пакети з гречкою, і іншим набором.

Але кандидати стурбовані чутками, яким доводиться вірити. Чутки вперто твердять, що нинішня влада готує грандіозну фальсифікацію майбутніх виборів. Це змусило об’єднатися майбутніх суперників і оголосити про намір підписати меморандум про проведення чесних виборів.

Ініціатива “За чесні вибори” покликана захистити права всіх українців на чесні вибори і як наслідок, захистити демократичний шлях розвитку України.

У складі цієї ініціативної групи “За чесні вибори” ймовірні лідери березневого президентського марафону, кандидати в президенти: Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко, Олександр Шевченко та Віктор Бондар.

У тексті меморандуму є слова, звернені до народу України з проханням не дати втягнути себе в процес фальсифікації виборів і повідомляти про всі спроби фальсифікації в коордінаторскіе поради, які будуть створені під час виборів.

Так само в меморандумі є рядки зі зверненням до міжнародних представників партнерів, – допомогти захистити вільний вибір українського народу.

Останнім часом до цієї ініціативної групи приєднався Володимир Зеленський. Основна команда в зборі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...

Зелений переворот: як хочуть заарештувати мера Дніпра та закрити місто

Дванадцятого вересня, попри застереження Києва, мер Дніпра Борис Філатов провів святкування Дня міста. У верховному апараті відреагували негативно, наприклад, Максим Степанов, що...

Зеленський реагує на ігнорування карантинних обмежень у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на дії мерів, що відкривають розважальні заклади та знижують рівень впливу інформаційного та агітаційного простору про небезпечність...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...