Вівторок, 2 Березня, 2021

Підписано меморандум за чесні вибори

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Україна стоїть на порозі важливої ​​події. Після приходу до влади на події Майдану, Президент країни і його команда, готуватися до перезавантаження.

Сайт: https://dnepryes.com.ua/uk, підкаже про те, що ж відбувається на фінішній прямій у боротьбі за пост глави держави між кандидатами.

У нинішній передвиборній гонці беруть участь понад 40 кандидатів. Це просто неймовірно.

Тиждень тому в прямому ефірі на телеканалі 1 + 1 топ група кандидатів на пост глави держави прийняла рішення і підписала меморандум на проведення чесних і відкритих виборів без фальсифікації і підкупів виборців.

З усіх регіонів надходять повідомлення про розпочаті підкупи від штабів різних кандидатів. У хід пішли пакети з гречкою, і іншим набором.

Але кандидати стурбовані чутками, яким доводиться вірити. Чутки вперто твердять, що нинішня влада готує грандіозну фальсифікацію майбутніх виборів. Це змусило об’єднатися майбутніх суперників і оголосити про намір підписати меморандум про проведення чесних виборів.

Ініціатива “За чесні вибори” покликана захистити права всіх українців на чесні вибори і як наслідок, захистити демократичний шлях розвитку України.

У складі цієї ініціативної групи “За чесні вибори” ймовірні лідери березневого президентського марафону, кандидати в президенти: Юлія Тимошенко, Андрій Садовий, Анатолій Гриценко, Олександр Шевченко та Віктор Бондар.

У тексті меморандуму є слова, звернені до народу України з проханням не дати втягнути себе в процес фальсифікації виборів і повідомляти про всі спроби фальсифікації в коордінаторскіе поради, які будуть створені під час виборів.

Так само в меморандумі є рядки зі зверненням до міжнародних представників партнерів, – допомогти захистити вільний вибір українського народу.

Останнім часом до цієї ініціативної групи приєднався Володимир Зеленський. Основна команда в зборі.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....