П’ятниця, 5 Березня, 2021

Не містом єдиним: особисті захоплення мера Дніпра у неробочий час

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Пухнасте створіння, яке радісно зустрічає втомленого господаря, – кращий антистрес. І зовсім не важливо, пухнастий це песик або маленький булькатий хом’ячок. Головне – домашній улюбленець дарує своїй людині безумовну любов і тепло, які допомагають відновитися після чергового дня. Можливо тому, кажучи про своїх вихованців, люди змінюються: їхні очі стають добрішими, а обличчя розпливається в усмішці. Розповісти про своїх улюбленців вирішив і мер Дніпра Борис Філатов. Детальнішу інформацію можна отримати про вихованців глави Дніпра в нашому матеріалі на dnepryes.

Кішки в серці мера

Міський голова вважає, що ніколи не обирав їх, але, з’являючись в його житті, вони вносили в неї світло і людяність. Щирою і душевною історією Борис Філатов поділився в соціальній мережі. Він розповів, що кішка Жучка відрізняється особливим характером і зовнішнім виглядом. Чому її так назвали – невідомо. Жучка приповзла додому до мера взимку, будучи при смерті. Вона реально вмирала від голоду, до сих пір так і не видужала і все так же схожа на гоночний велосипед, каже Філатов. Вона вміє ковзати в ночі і зовсім не дозволяє себе гладити. Жучка, за словами мера, шанує особливий ритуал: щоранку вона приносить мишу на поріг дому.

Рудий-2. На відміну від Жучки – абсолютно позитивний персонаж. Щозими він «разжирається» до розмірів шкільного глобуса, а навесні, коли йде по своїх справах, повертається до свого початкового стану звичайного «помийного» кота, поділився Борис Філатов.

Мер пояснив, що цей рудий кіт з’явився в їхній родині випадково – приблудився до ділянки. Що стосується незвичайної клички, міський голова дав цілком логічне пояснення: раніше на їх ділянці жив Рудий кіт, який загинув. Практично відразу його місце зайняв Рудий-2.

кіт

Нікуди без собак

«Здавалося б, неможливо знайти щастя на узбіччі дороги в селі Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області. Але це сталося », – так Борис Філатов описав вайт-тер’єра Бойчик.

Судячи з того, як мер описує Бойчика, легко припустити, що саме цей пухнастик займає особливе місце в його серці. Цього пса довелося довго приводити в порядок і лікувати від хвороб. Чотириногий виявився вдячним і обдарував свого господаря щирою і відданою любов’ю.

Незвичайною кличкою може похвалитися собака, яка відгукується на «Кабисдох». Виявилося, що цей друг з’явився в родині Бориса Філатова спонтанно з виразом мордочки: «Я вся в вашій волі, навіть не проганяйте мене». І Кабисдох залишилася жити з родиною мера. Тим більше що її попередник Олень, він же Паша (бродячий пес, названий так на честь командира спецназу) передчасно захворів чумою.

Свою розповідь про домашніх улюбленців мер закінчив по-філософськи, нагадавши, що тварини послані людям для того, щоб вони не забували, що вони – Люди.

Нагадаємо, що в Дніпрі біля міської ради також є свій «офіційний» кіт Байден.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....