Четвер, 23 Червня, 2022

Не містом єдиним: особисті захоплення мера Дніпра у неробочий час

Пухнасте створіння, яке радісно зустрічає втомленого господаря, – кращий антистрес. І зовсім не важливо, пухнастий це песик або маленький булькатий хом’ячок. Головне – домашній улюбленець дарує своїй людині безумовну любов і тепло, які допомагають відновитися після чергового дня. Можливо тому, кажучи про своїх вихованців, люди змінюються: їхні очі стають добрішими, а обличчя розпливається в усмішці. Розповісти про своїх улюбленців вирішив і мер Дніпра Борис Філатов. Детальнішу інформацію можна отримати про вихованців глави Дніпра в нашому матеріалі на dnepryes.

Кішки в серці мера

Міський голова вважає, що ніколи не обирав їх, але, з’являючись в його житті, вони вносили в неї світло і людяність. Щирою і душевною історією Борис Філатов поділився в соціальній мережі. Він розповів, що кішка Жучка відрізняється особливим характером і зовнішнім виглядом. Чому її так назвали – невідомо. Жучка приповзла додому до мера взимку, будучи при смерті. Вона реально вмирала від голоду, до сих пір так і не видужала і все так же схожа на гоночний велосипед, каже Філатов. Вона вміє ковзати в ночі і зовсім не дозволяє себе гладити. Жучка, за словами мера, шанує особливий ритуал: щоранку вона приносить мишу на поріг дому.

Рудий-2. На відміну від Жучки – абсолютно позитивний персонаж. Щозими він «разжирається» до розмірів шкільного глобуса, а навесні, коли йде по своїх справах, повертається до свого початкового стану звичайного «помийного» кота, поділився Борис Філатов.

Мер пояснив, що цей рудий кіт з’явився в їхній родині випадково – приблудився до ділянки. Що стосується незвичайної клички, міський голова дав цілком логічне пояснення: раніше на їх ділянці жив Рудий кіт, який загинув. Практично відразу його місце зайняв Рудий-2.

кіт

Нікуди без собак

«Здавалося б, неможливо знайти щастя на узбіччі дороги в селі Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області. Але це сталося », – так Борис Філатов описав вайт-тер’єра Бойчик.

Судячи з того, як мер описує Бойчика, легко припустити, що саме цей пухнастик займає особливе місце в його серці. Цього пса довелося довго приводити в порядок і лікувати від хвороб. Чотириногий виявився вдячним і обдарував свого господаря щирою і відданою любов’ю.

Незвичайною кличкою може похвалитися собака, яка відгукується на «Кабисдох». Виявилося, що цей друг з’явився в родині Бориса Філатова спонтанно з виразом мордочки: «Я вся в вашій волі, навіть не проганяйте мене». І Кабисдох залишилася жити з родиною мера. Тим більше що її попередник Олень, він же Паша (бродячий пес, названий так на честь командира спецназу) передчасно захворів чумою.

Свою розповідь про домашніх улюбленців мер закінчив по-філософськи, нагадавши, що тварини послані людям для того, щоб вони не забували, що вони – Люди.

Нагадаємо, що в Дніпрі біля міської ради також є свій «офіційний» кіт Байден.