Середа, 23 Вересня, 2020

Не містом єдиним: особисті захоплення мера Дніпра у неробочий час

Пухнасте створіння, яке радісно зустрічає втомленого господаря, – кращий антистрес. І зовсім не важливо, пухнастий це песик або маленький булькатий хом’ячок. Головне – домашній улюбленець дарує своїй людині безумовну любов і тепло, які допомагають відновитися після чергового дня. Можливо тому, кажучи про своїх вихованців, люди змінюються: їхні очі стають добрішими, а обличчя розпливається в усмішці. Розповісти про своїх улюбленців вирішив і мер Дніпра Борис Філатов. Детальнішу інформацію можна отримати про вихованців глави Дніпра в нашому матеріалі на dnepryes.

Кішки в серці мера

Міський голова вважає, що ніколи не обирав їх, але, з’являючись в його житті, вони вносили в неї світло і людяність. Щирою і душевною історією Борис Філатов поділився в соціальній мережі. Він розповів, що кішка Жучка відрізняється особливим характером і зовнішнім виглядом. Чому її так назвали – невідомо. Жучка приповзла додому до мера взимку, будучи при смерті. Вона реально вмирала від голоду, до сих пір так і не видужала і все так же схожа на гоночний велосипед, каже Філатов. Вона вміє ковзати в ночі і зовсім не дозволяє себе гладити. Жучка, за словами мера, шанує особливий ритуал: щоранку вона приносить мишу на поріг дому.

Рудий-2. На відміну від Жучки – абсолютно позитивний персонаж. Щозими він «разжирається» до розмірів шкільного глобуса, а навесні, коли йде по своїх справах, повертається до свого початкового стану звичайного «помийного» кота, поділився Борис Філатов.

Мер пояснив, що цей рудий кіт з’явився в їхній родині випадково – приблудився до ділянки. Що стосується незвичайної клички, міський голова дав цілком логічне пояснення: раніше на їх ділянці жив Рудий кіт, який загинув. Практично відразу його місце зайняв Рудий-2.

кіт

Нікуди без собак

«Здавалося б, неможливо знайти щастя на узбіччі дороги в селі Орлівщина Новомосковського району Дніпропетровської області. Але це сталося », – так Борис Філатов описав вайт-тер’єра Бойчик.

Судячи з того, як мер описує Бойчика, легко припустити, що саме цей пухнастик займає особливе місце в його серці. Цього пса довелося довго приводити в порядок і лікувати від хвороб. Чотириногий виявився вдячним і обдарував свого господаря щирою і відданою любов’ю.

Незвичайною кличкою може похвалитися собака, яка відгукується на «Кабисдох». Виявилося, що цей друг з’явився в родині Бориса Філатова спонтанно з виразом мордочки: «Я вся в вашій волі, навіть не проганяйте мене». І Кабисдох залишилася жити з родиною мера. Тим більше що її попередник Олень, він же Паша (бродячий пес, названий так на честь командира спецназу) передчасно захворів чумою.

Свою розповідь про домашніх улюбленців мер закінчив по-філософськи, нагадавши, що тварини послані людям для того, щоб вони не забували, що вони – Люди.

Нагадаємо, що в Дніпрі біля міської ради також є свій «офіційний» кіт Байден.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Місцеві вибори у Дніпрі: ближче до виборів – віддаленіше від чесної боротьби

Двадцять п‘ятого жовтня відбудуться місцеві вибори у Дніпрі. Це означає те, що городяни будуть віддавати свої голоси за політиків, що балотуються на...

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...

Зелений переворот: як хочуть заарештувати мера Дніпра та закрити місто

Дванадцятого вересня, попри застереження Києва, мер Дніпра Борис Філатов провів святкування Дня міста. У верховному апараті відреагували негативно, наприклад, Максим Степанов, що...

Зеленський реагує на ігнорування карантинних обмежень у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на дії мерів, що відкривають розважальні заклади та знижують рівень впливу інформаційного та агітаційного простору про небезпечність...