Понеділок, 21 Вересня, 2020

У Дніпрі субсидії будуть нараховувати за новим

У Дніпрі готуються до нового призначення субсидій. І це не тільки в Дніпрі. Наш сайт:https://dnepryes.com.ua/uk/ , після ознайомлення з листами від прес-служби, пояснює, що субсидії будуть надаватися в грошовому еквіваленті.

Якщо вам нарахували субсидію за 2018 рік, то ви її отримаєте в березні для оплати за лютий місяць. У квітні вам прийдуть гроші за оплату березневих рахунків, а в травні отримаєте готівку для погашення квітневих боргів.

Щоб отримати грошовий еквівалент субсидії необхідно пам’ятати наступне.

Якщо ви пенсіонер, то нарахована вам субсидія, а це будуть готівкові гроші, надійдуть на рахунок вашої банківської карти при виплаті пенсії.

Якщо ж у пенсіонера немає карти, тоді ви отримуєте субсидію або на Укрпошті, або приносить листоноша додому.

Якщо ви ще не пенсіонер, то необхідно з 12 березня прийти до відділення Ощадбанку і отримати гроші на субсидію. Але для подальшого обслуговування вам відкриють банківський рахунок для отримання субсидій.

Для того, щоб отримати гроші в Ощадбанку, необхідно мати паспорт та ідентифікаційний номер.

У травні місяці будуть проводиться перерахунок субсидій. Що впливає на призначення субсидії на новий опалювальний сезон?

Якщо ви не сплатите комуналку до 20 числа – це не біда. Але якщо у вас в травні місяці буде не сплачено за квітень або борг по платежах дорівнює або більше суми 340 грн, тоді вас просто позбавляють субсидії на майбутній рік.

Гроші, якщо вони залишилися після сплати рахунків, надходять в ваше розпорядження.

На майбутній сезон проводять перерахунок субсидій в травні. Якщо ви в минулому році не отримували субсидії, то вам на наступний сезон буде нараховано автоматично.

Іншим необхідно подати заяву на отримання субсидії та декларацію про отримувані доходи в управління соціального захисту населення.
 
Так записано в роз’ясненні, що надійшов в листі від Кабінету Міністрів України.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...

Зелений переворот: як хочуть заарештувати мера Дніпра та закрити місто

Дванадцятого вересня, попри застереження Києва, мер Дніпра Борис Філатов провів святкування Дня міста. У верховному апараті відреагували негативно, наприклад, Максим Степанов, що...

Зеленський реагує на ігнорування карантинних обмежень у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на дії мерів, що відкривають розважальні заклади та знижують рівень впливу інформаційного та агітаційного простору про небезпечність...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...