Четвер, 24 Вересня, 2020

Вони герої з 2014 і назавжди

Суспільство завжди буде пам’ятати своїх героїв. Вони приходять, щоб майбутні покоління жили краще ніж вони. Часом для цього доводиться жертвувати самим дорогим – своїми життями.

Сьогодні сайт https://dnepryes.com.ua/uk/ згадає про ті події і ми вийдемо туди, де зберуться мешканці міста Дніпра, щоб вшанувати пам’ять Героїв Майдану.

Сама погода зустрічає новий день сонячною усмішкою і на головній площі міста збираються люди. Головна площа Дніпра привітно зустрічає жителів міста, які вийшли на тиху мирну акцію пам’яті Героїв Київського Майдану.

Ось уже 5-й рік проходять ці акції пам’яті в місті і по всій країні. Люди не хочуть повторення минулого, тому вони приходять сюди з дітьми і внуками, щоб віддати данину пам’яті тим, хто склав голови на київському Майдані в 2014 році.

На годиннику 11-00. На площу йдуть і йдуть люди. В руках у багатьох національні прапори України. Люди несуть з собою вирізані з білого паперу янголят, плакати. Це як пам’ять про ті страшні дні, які довелося пережити людям, які зібралися на Майдані в Києві на мирну демонстрацію, а довелося зустрітися зі смертю. Проти них стояли озброєні спец підрозділу поліції і снайпера з російського спецназу.

Ці дні, а саме 18, 19 і 20 лютого на Майдані Незалежності проходили справжні бої збройних спецназівців проти мирних жителів з дерев’яними щитами, якими вони прикривалися від куль.

На площу Героїв Майдану в Дніпрі приносять прапор України, який пройшов київський Майдан. Він весь списаний автографами людей, які не прийшли з Майдану. Його власник Василь Олійник розповів, що тут залишили автографи перші захисники Майдану. Тут вся Україна, а також Донецьк, Луганськ, Одеса. Він з гордістю показує автограф Сергія Нігоян.

Люди розвішували паперових ангелів на гілка ялин і дерев. Акція тривала весь день. Це було нагадування всім живим, що такого не повинно повториться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

IT-освіта в Дніпрі як флагман технологічного розвитку людини

IТ-курси іноді вважаються нішевими областями, відведеними для комп'ютерних геніїв, але це далеко не так. У міру того, як компанії розширюються у бік...

Карна справа проти дніпровського військового: важливий політичний прецедент

Шостого липня в Дніпрі на проспекті  Калнишевського близько десятої вечора водій іномарки Volkswagen Passat збив жінку, що перетинала вулицю пішохідним переходом, народною...

Місцеві вибори у Дніпрі: ближче до виборів – віддаленіше від чесної боротьби

Двадцять п‘ятого жовтня відбудуться місцеві вибори у Дніпрі. Це означає те, що городяни будуть віддавати свої голоси за політиків, що балотуються на...

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...