П’ятниця, 5 Березня, 2021

Вони герої з 2014 і назавжди

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Суспільство завжди буде пам’ятати своїх героїв. Вони приходять, щоб майбутні покоління жили краще ніж вони. Часом для цього доводиться жертвувати самим дорогим – своїми життями.

Сьогодні сайт https://dnepryes.com.ua/uk/ згадає про ті події і ми вийдемо туди, де зберуться мешканці міста Дніпра, щоб вшанувати пам’ять Героїв Майдану.

Сама погода зустрічає новий день сонячною усмішкою і на головній площі міста збираються люди. Головна площа Дніпра привітно зустрічає жителів міста, які вийшли на тиху мирну акцію пам’яті Героїв Київського Майдану.

Ось уже 5-й рік проходять ці акції пам’яті в місті і по всій країні. Люди не хочуть повторення минулого, тому вони приходять сюди з дітьми і внуками, щоб віддати данину пам’яті тим, хто склав голови на київському Майдані в 2014 році.

На годиннику 11-00. На площу йдуть і йдуть люди. В руках у багатьох національні прапори України. Люди несуть з собою вирізані з білого паперу янголят, плакати. Це як пам’ять про ті страшні дні, які довелося пережити людям, які зібралися на Майдані в Києві на мирну демонстрацію, а довелося зустрітися зі смертю. Проти них стояли озброєні спец підрозділу поліції і снайпера з російського спецназу.

Ці дні, а саме 18, 19 і 20 лютого на Майдані Незалежності проходили справжні бої збройних спецназівців проти мирних жителів з дерев’яними щитами, якими вони прикривалися від куль.

На площу Героїв Майдану в Дніпрі приносять прапор України, який пройшов київський Майдан. Він весь списаний автографами людей, які не прийшли з Майдану. Його власник Василь Олійник розповів, що тут залишили автографи перші захисники Майдану. Тут вся Україна, а також Донецьк, Луганськ, Одеса. Він з гордістю показує автограф Сергія Нігоян.

Люди розвішували паперових ангелів на гілка ялин і дерев. Акція тривала весь день. Це було нагадування всім живим, що такого не повинно повториться.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....