Четвер, 23 Червня, 2022

Які переваги у світлодіодних ламп?

Весь світ з особливим ентузіазмом переходить на світлодіодні лампи. Ще недавно це було новою технологією, а зараз світлодіоди застосовуються в різних сферах: на вулиці, в офісі, для підсвічування будівель, на сцені театру.

Купити в Україні світлодіодні лампи в один клік можна на сайті інтернет-магазину.

Світлодіодні лампи – це електронні пристрої, які налічують кілька десятків елементів, від яких залежить не тільки якість світла, але і довговічність.

Переваги світлодіодів

До основних плюсів використання світлодіодів відносять:

 1. Економічність. Така лампа споживає в 10 разів менше електроенергії.
 2. Витривалість і надійність. Світлодіод прослужить до 50 разів більше звичайної.
 3. Якіснн яскраве світло.
 4. Не гріється. При довгій роботі лампочки дитина не зможе обпектися.
 5. Максимальна яскравість при будь-якій напрузі.
 6. Можливість установки більш яскравих і потужних лампочок навіть в світильники з обмеженням по потужності.

Якщо порівняти світлодіодну лампу з енергозберігаючою, то з достоїнств однозначно потрібно виділити, що:

 • світлодіоди не містять ртуть;
 • лампа витрачає мінімум енергії;
 • максимальна яскравість забезпечується миттєво і не потрібно чекати нагрівання.

Але як і будь-який пристрій, не можна обійтися без недоліків:

 • світлодіоди дорожче;
 • випускають підробки з поганими характеристиками;
 • регулювати яскравість можна тільки в дорогих моделях.

Економія при використанні світлодіодних ламп

Основною перевагою таких ламп є економія електроенергії. Якщо порівнювати з кількістю світла яке випромінює звичайна лампа, то світлодіоди споживають при такому ж освітленні приблизно в 7 – 10 разів менше електроенергії.

Світлодіодні і енергозберігаючі лампи: в чому відмінності

Безумовно світлодіоди виступають енергозберігаючими, але таке поняття як “енергозберігаючі” більше відноситься до компактних люмінесцентних ламп – КЛЛ, які з’явилися трохи раніше. Це абсолютно різні лампи.

КЛЛ на ринку вже більше 10 років. Спочатку вони повинні були витіснити звичайні лампи, але цього не сталося. Тому як в них виявили багато недоліків: вони ртутні, довго розпалюються і практично не висвітлюють на морозі.

З появою світлодіодних ламп, все почали йти від ламп розжарювання і люмінесцентних. КЛЛ лампи практично зникають з прилавків і напевно скоро будуть і зовсім не доступні.

Світлодіодні світильники

Розрізняти світлодіодні світильники можна виходячи з різних класифікацій, але найефективніший варіант – місце розташування самого світильника, як джерела світла. Облаштовуючи інтер’єр, краще заздалегідь продумати, де ви хотіли б розмістити прилади освітлення: на стелю або стіни, вмонтувати в стіл або можливо навіть в підлозі. Залежно від того, де буде розташований світильник, можна вибирати підходящий варіант.

Різноманіття лампочок настільки велике, що вони дублюють можливі варіанти і види простих лампочок, галогенних або КЛЛ. Виготовляють у вигляді: груші або свічки, кульки, дзеркальні або капсульні, для стель, з різними цоколями і різних розмірів.

Світлодіодні лампи оснащені різними типами світлодіодів:

 • перші моделі використовували звичайні світлодіоди – corn, які розміщувалися в пластиковому корпусі;
 • Зараз в моделях все частіше застосовують безкорпусні світлодіоди і збірки;
 • найостанніші моделі розробляють з використанням світлодіодних випромінювачів – ниток COB, де діоди розташовані на смужці і покриті єдиним шаром люмінофором.

Одиницею вимірювання світла таких ламп є люмени. Багато компаній стверджують, що лампи безперервно можуть працювати до 50 тисяч годин. А гарантійний термін становить близько 5 років. Протягом цього часу продавець зобов’язується обміняти лампу, якщо вона вийшла з ладу.

Незважаючи на те, що лампи мають високу надійність і довговічність, рекомендується все ж зберігати упаковку і чек.

Де краще купити лампи за хорошою ціною?

Інтернет магазин представляє широкий вибір асортименту світлодіодних ламп. У каталозі ви можете придбати найрізноманітніші види і типи ламп. У продажу є лампи у вигляді груші або свічки, різної потужності, яскравості, з різним видом цоколя. Кожен зможе підібрати товар по своїй необхідності.

Менеджери допоможуть підібрати оптимальний варіант, розрахувати необхідну кількість і лампи будуть радувати вас своєю роботою не один рік.

Доставка здійснюється в різні міста України: Запоріжжя, Дніпро, Харків, Київ, Львів, Одеса, Чернігів, Житомир та інші. Термін поставки в середньому 2 дні. Оплачувати товар можна як готівкою, так і в безготівковій формі.