Понеділок, 16 Травня, 2022

Подарунки хлопцю: чим здивувати коханого

До важливого свята ще далеко, але ви хочете порадувати свою другу половинку? Не потрібно відкладати хороше на потім. Придумайте привід і вручіть подарунок, якого він точно не чекає. Не зупиняйте свій вибір на матеріальних речах – це можуть бути і нові емоції. Останні, до речі, набирають популярності. Їх проведення не обов’язково в вашому місті – шукайте подібні подарунки в Дніпрі, Одесі чи Києві. А ми поки пропонуємо вам свою добірку.

Занурення в світ VR-ігор

Набирає популярності віртуальна реальність, що дивує нас своєю різноманітністю. Ця розвага розрахована на двох і тут ви можете спробувати себе в проходженні різних квестів. Але найцікавіше, що ви і ваш напарник будете перебувати в різних кімнатах, що ніяк не завадить вам зануритися з головою в ігровий процес.

Політ на легкому літаку

Якщо ви захотіли подивитися на Дніпро і окружності з висоти пташиного польоту, а крил у вас немає – не турбуйтеся. Це можна зробити на літаку під керівництвом досвідченого пілота. А якщо захочеться ще більшого екстриму, то за вашим бажанням керуючий літаком зможе зробити кілька фігур вищого пілотажу.

Гонки на каяках

За старих часів по Дніпрі проходив торговий шлях під назвою “З варяг у греки”. Якщо хочете відчути себе стародавніми торговцями, тоді беріть каяк і виходьте на воду. Надсилайте винуватця торжества назустріч пригодам по одній з найбільших водних артерій Європи.

Прогулянки на конях

Гуляти красивими місцями зі своїм хлопцем романтично, але прогулянка верхи на конях – це можливість відчути себе героями діснеївського мультфільму. Пориньте в атмосферу ХІХ століття і відчуйте красу контакту з цими прекрасними тваринами. Інструктора допоможуть вам впорається з заворушеннями, розкажуть про техніку безпеки, видадуть екіпіровку і навчать базовим рухам наїзника. Пізніше ви зі своєю половинкою можете проїхатися по красивих місцях кінного клубу.

Виноградне обгортання

Хлопці теж люблять СПА-процедури, тільки мало хто про це каже. Зробіть несподіваний сюрприз і порадуйте коханого. Відведіть його не просто на масаж або в сауну, а з виноградним обгортанням. Це буде проводити досвідчений майстер, який зробить скрабування всього тіла і розімне м’язи. Чудовий подарунок спортсмену.

Майстер-клас стрільби з пістолета

Чоловік повинен вміти поводитися зі зброєю і захищати своїх близьких. На майстер-класі досвідчений тренер навчить вас основам і навичкам стрільби з пістолета. Потім отримані знання можна проявити на практиці в тирі.

Віндсерфінг

Як підкорити води великої річки? Безсумнівно з віндсерфінгом! Хвилюватися не варто: перш, ніж вийти на воду, чоловіка навчають техніці і покажуть чим і як користуватися.

Контактний зоопарк

У Дніпрі є контактний зоопарк, де можна не тільки подивитися або погодувати тварин, але і доторкнутися до них. Спільний похід в “планету” тварин – відмінний спосіб провести своє дозвілля на вихідних.

Щоб зробити чоловіка щасливішим, не потрібно лізти зі шкіри. Він оцінить щирі старання і трепетне відношення до своєї персони.

Допоможіть йому відчути себе особливим і коханим.