Четвер, 23 Червня, 2022

Зеленський у Дніпрі: Аеропорт, жонглювання бюджетом, кандидат у мери

26 серпня у Дніпро завітав Володимир Зеленський. Це другий великий приїзд шостого президента до міста. В аеропорту його зустрів голова Дніпропетровської ОДА А.Бондаренко, розповідає “dnepryes.com.ua“.

Що сталося біля НВК №33?

Спочатку Зеленський у супроводі Бондаренко відправився у освітній заклад НВК (навчально-виховний комплекс) №33. На місці сталася сутичка між охороною президента та мітингувальниками, що назвались “патріотичними силами”. Повідомляється, що охоронці завадили активістам задати питання президенту. Цікаво й те, що активісти жаліються, мов Зеленський, знаючи про очікуючих його мітингувальників, змінив маршрут руху автоколони. Звідки вони дізналися подробиці погодинного руху автомобілів невідомо, адже про рух кортежів перших осіб держави не повідомляють, поки усі заходи не відбудуться. 

Сполучення Дніпро – Кривий Ріг

Після перебування в гімназії, Зеленський відправився на огляд траси М-04 Дніпро-Кривий Ріг. Цей напрямок руху має для нього певне значення, адже сам президент народився у Кривому Розі.

Популізм у Макдональдсі 

Перебуваючи у Дніпрі, Володимир Олександрович не нехтував і можливістю перекусити у McDonalds – демонструючи, що “Слуга Народу” від цього самого народу не відірвався. Замовлення робив він у масці, що ніяк не збігається з відзначенням Дня Незалежності, де Зеленський не мав і натяку на маску, як і усі, хто брав участь у святі в Києві.

Стратегія розвитку та аеропорт

На завершення, президент презентував стратегію розвитку регіону до 2027 року. Він заявив, що розбудова злітно-посадочної смуги міста Дніпро почнеться до кінця вересня цього року. Голова міської обладміністрації Олександр Бондаренко, в ході презентації стверджував, що з п’ятнадцятого вересня почнеться розбудова термінала аеропорту. Займатися будівництвом буде приватна компанія DCH.

Фінансування проекту аеропорту збільшилось до 300 млн грн (в три рази). Але ніхто не згадав, що нещодавно було скорочено бюджет на розбудову магістральної лінії дніпровського метрополітену, ремонтні роботи над яким простягаються усім проспектом Дмитра Яворницького, чим завдають немало клопот громадянам. Виходить, що це не надання фінансування, а жонглювання бюджетом на догоду підняття рейтингу.

Хто мер?

Також, Володимир Зеленський офіційно завтвердив кандидата від партії “Слуга Народу” на пост мера міста, ним стал Сергій Риженко – головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Іллі Мечникова. В команді Риженка можна побачити й фігур його оточення: Юрія Скребця, Сергія Тимчука та інших. Нагадаємо, що Сергій Анатолійович, як відданий тільки одній політичній силі, у 2012 році був депутатом облради від партії Віктора Януковича,у 2015 році – від партії Петра Порошенка, а зараз висувається від “Слуги Народу”, ілюструючи давню приказку “перевзуватися у повітрі” або “Знову влада міняється!”.