Четвер, 12 Травня, 2022

Візит Президента – з якою метою Зеленський приїхав в Дніпро?

Сьогодні, 26.11, Зеленський з робочим візитом відвідав Дніпропетровську область. Головна мета – ознайомитися з результатами “Великого будівництва”, а також відвідати пам’ятні церемонії в місті. Відзначимо, що це перший робочий виїзд Президента після одужання від ковід-19, пише dnepryes.

Президентський візит почався о 9 ранку. Після короткої зустрічі з пресою, кортеж відправився на завод “Машинобудівників”, де Володимир Олександрович взяв участь у прощальній церемонії з ген.директором конструкторського бюро “Південне” І. В. Дегтяревим.

Після, Зеленський відправився до Військового медичного центр Східного регіону, де поспілкувався з солдатами, медичними працівниками та вручив Державні нагороди. В обід президентський кортеж поїхав на заходи вшанування та покладання квітів біля пам’ятника героям Революції Гідності та учасникам війни на Донбасі.

Після цього, Володимир Зеленський відвідає будівництво на ділянці об’їзної дороги біля міста. Це один з об’єктів масштабного “Великого будівництва”. Далі Президент відправляється в аеропорт, де плануються роботи з капітального оновлення та будівництва, а звідти – запланований переліт до Кривого Рогу. Зеленський ознайомитися зі станом реконструйованої траси Н-23, яка завершена в рамках “будівництва”. Дорожні об’єкти – це перші результати Президентської ініціативи, тому важливо щоб вони відповідали плану та викликали позитивний відгук громадян.

“Велике будівництво” – проект оновлення та зведення об’єктів інфраструктури по всій Україні. Проект багаторічний, проте вже до кінця 2020 року очікується оновлення 4 тис. км доріг, понад 100 шкіл, дитячих садків, спортивних об’єктів і більше 200 медичних установ.  Частина з них вже функціонують, а решта об’єктів – планується відкрити вже до кінця 2020.

О 16:00 Володимир Олександрович візьме участь в обговоренні перспективи розвитку та екологічної ситуації в Кривому Розі. Після обговорень, він проведе вечір в рідному місті, до відправлення в столицю. Вже о 20:35 Зеленський прилітає до Києва.

1 COMMENT