Середа, 22 Червня, 2022

Візит Президента України в Дніпро

 

Напередодні Нового року в Дніпро прибув з робочим візитом Президент України Петро Порошенко.

Про це розповість сайт Dnepryes.com.ua

Відбулася зустріч з мером міста Борисом Філатовим в міській адміністрації Дніпра. Про це повідомила прес-служба ГА Дніпра

У виступі Президента була впевненість, що його реформи з децентралізації влади в країні спрямовані тільки на благо зміцнення місцевих громад. Саме така політика знаходить підтримку на місцях. Все повинно бути на благо людини.

Порошенко зазначив, що Дніпро в цьому відношенні відіграє важливу роль у всій країні і в цьому він залишається на провідних позиціях.

В ході цього візиту відбулася зустріч глави держави з громадськістю міста в театрі імені Шевченка.

У своєму виступі Порошенко високо оцінив все те, що зробили жителі міста, в запобіганні російської агресії вглиб країни. Було сказано багато слів подяки на адресу дніпрян та міської влади.

Глава країни розповів про ту роботу, яку довелося провести в наданні самостійності і визнання усім православним світом незалежності Української церкви. Це велика перемога всього нашого народу і торжество справедливості в усьому світі.

У своєму виступі Президент України зазначив, що в даний час країна долає засилля російського кіно і шоу-бізнесу в телевізійному і культурному просторі України. Все більше знімається фільмів на наших кіностудіях нашими майстрами. Зростає майстерність наших артистів, яким раді у всіх країнах світу.

У своєму виступі Петро Порошенко повідомив приємну новину для всіх жителів міста, а особливо для театралів, що театру імені Т. Шевченка присвоєно почесне звання Національного.

Виступаючи з відповідним словом, представник адміністрації театру, подякувала пана Президента і сказала, що цього весь театр і його шанувальники чекали майже 100 років і ось нарешті справедливість восторжествувала.

 Під час візиту в Дніпро, Петро Порошенко відкрив спортивний комплекс Слобожанський.