Понеділок, 21 Вересня, 2020

Є два шляхи, – Кравчук дав Зеленському рада щодо Донбасу

Перший президент України Леонід Кравчук вирішив дати раду новообраному президенту країни Володимиру Зеленському. Про це розповість сайт dnepryes.com.ua , посилаючись на публікації каналу 24.

Леонід Кравчук вважає, що успіх у вирішенні проблем з положенням на Донбасі залежить від діалогу з Росією. Друге питання про можливість встановлення миру на сході країни – це шлях через максимальне використання рішення Будапештського меморандуму.

Для того, щоб вирішити проблему світу на сході країни, Зеленському треба тільки одне – вийти на прямий діалог з Росією. Ніякі інші мотиви і засоби не зможуть встановити мир на Донбасі. Адже Росія веде війну в Україні і сподіватися на те, що хтось зупинить агресора не доводиться. Тільки діалог з Росією може вплинути на подальше становище на востоке.За України ніхто цього не зробить. Це перший найважчий і серйозний варіант.

Другий варіант – використання Будапештського меморандуму. Що собою являє це і як його можна використовувати в цьому процесі.

Адже Будапештський меморандум – це пакет документів, підписаний США, Великобританією, Росією, до яких пізніше приєдналися Франція і Китай. Зараз до цієї п’ятірці можна запросити Німеччину.

Що ж собою являє Будапештський меморандум? Колись після виходу з СРСР, Україна була поставлена ​​перед дилемою. За згодою всіх виходять з союзу країн наступником СРСР стала Росія і право передачі ядерного потенціалу СРСР було за нею. Решта були змушені визнати це і повернути все ядерну зброю і компоненти Росії. Ось так Україна стала заручницею всієї цієї чехарди, яку влаштували наші брати.

24 роки тому в Будапешті зібралися представники країн, згаданих вище та було вироблено спільне рішення, що наша країна добровільно відмовляється від ядерної зброї і засобів доставки, а за це їй гарантована повна безпека з боку США, Великобританії і Росії. Вони виключають будь-яку можливість нападу на Україну і гарантують її недоторканність і кордони на той час, тобто на 1995 рік. Це і послужило тому, що Україна відмовилася від ядерної зброї.

До цього питання можна і необхідно залучити країни Великої сімки. Обговоривши це питання з Росією і залучаючи світових лідерів, можна вести розмову з Росією про припинення військових дій на Донбасі.

Зовсім непросто йде справа по анексувати Криму.

Але вже зараз політологи і експерти стверджують що Путін не збирається йти на діалог. Це показали його дії в окупованому Донбасі, де почалися прискорені оформлення паспортів і громадянства для українців.
 
Перед Зеленським-президентом стоїть велика і важка задача, яку він взяв на свої плечі. Тому йому побажаємо удачі у всіх справах та успішного виконання поставлених завдань.м

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...

Зелений переворот: як хочуть заарештувати мера Дніпра та закрити місто

Дванадцятого вересня, попри застереження Києва, мер Дніпра Борис Філатов провів святкування Дня міста. У верховному апараті відреагували негативно, наприклад, Максим Степанов, що...

Зеленський реагує на ігнорування карантинних обмежень у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на дії мерів, що відкривають розважальні заклади та знижують рівень впливу інформаційного та агітаційного простору про небезпечність...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...