Неділя, 7 Березня, 2021

Стала відома можлива дата інавгурації В. Зеленського

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Сьогодні точаться суперечки про дату інавгурації нового президент України В. А. Зеленського.

Сайт dnepryes.com.ua , спільно з офіційним парламентським друкованим виданням “Голос України”, пропонують подивитися, як визначається дата проведення інавгурації нового президента.

Нагадаємо, що після першого туру виборів, в яких брали участь більш як три десятки кандидатів, переможцями вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

Обидва кандидати склали дует, який вийшов у другий тур цього марафону. Тут вже завдання зводилася до того, що потрібно просто набрати більше голосів, ніж суперник. Цей день настав – 21 квітень 2019 року.

Вийшло те, що прогнозували багато політологів і міжнародні оглядачі. Народ втомився від одних і тих самих дійових осіб в українській політиці. Багато прогнозували перемогу нового політичного персонажа в політиці – пана Зеленського В. А. Так і сталося.

Після виборів було оброблено 100% бюлетенів, які брали участь в голосуванні. Картина була наступна – в голосуванні взяли участь 61,3% від усього населення, яке має право голосу, включаючи і проживають за межами країни, а це 18 млн 491 тис. 840 громадян, тоді як в списки виборців було внесено 29 млн 645 тис. 358 чоловік.

З усіх оброблених бюлетенів почала вимальовуватися картина довгоочікуваного відповіді. Вийшло, що 73,22% виборців віддали свої голоси за Зеленського В. А., а це склало 13 млн 541 тис. 530 осіб. Тоді як діючий президент Петро Порошенко був підтриманий 24,45%, що склало в числовому вимірі 4 млн 522 тис. 320 осіб.

І тільки 2,31% бюлетенів визнані недійсними.

Згідно з постановою Верховної Ради від вересня 2005 роки ніч приведення нового президента до присяги визначається рішенням українського парламенту за поданням спікера Верховної Ради.
Час урочистого засідання, список гостей і інші організаційних питань спікер парламенту обговорює з новим президентом і главою Конституційного суду України.

У даній постанові сказано, що новообраний президент повинен вступити на посаду не пізніше ніж через 30 днів після офіційного оголошення ЦВК результатів голосування. А так, як це відбулося 3 травня, то інавгурація нового президента має відбутися не пізніше 3 червня 2019 року.

Оскільки пленарне засідання Верховної Ради намічено на 14 травня, то на ньому і повинна бути призначена дата проведення інавгурації президента Володимира Зеленського.

Залишилося зовсім недовго, а саме 14 травня ми зможемо дізнатися відповідь на це питання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....