П’ятниця, 27 Листопада, 2020

Стала відома можлива дата інавгурації В. Зеленського

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Сьогодні точаться суперечки про дату інавгурації нового президент України В. А. Зеленського.

Сайт dnepryes.com.ua , спільно з офіційним парламентським друкованим виданням “Голос України”, пропонують подивитися, як визначається дата проведення інавгурації нового президента.

Нагадаємо, що після першого туру виборів, в яких брали участь більш як три десятки кандидатів, переможцями вийшли Володимир Зеленський і Петро Порошенко.

Обидва кандидати склали дует, який вийшов у другий тур цього марафону. Тут вже завдання зводилася до того, що потрібно просто набрати більше голосів, ніж суперник. Цей день настав – 21 квітень 2019 року.

Вийшло те, що прогнозували багато політологів і міжнародні оглядачі. Народ втомився від одних і тих самих дійових осіб в українській політиці. Багато прогнозували перемогу нового політичного персонажа в політиці – пана Зеленського В. А. Так і сталося.

Після виборів було оброблено 100% бюлетенів, які брали участь в голосуванні. Картина була наступна – в голосуванні взяли участь 61,3% від усього населення, яке має право голосу, включаючи і проживають за межами країни, а це 18 млн 491 тис. 840 громадян, тоді як в списки виборців було внесено 29 млн 645 тис. 358 чоловік.

З усіх оброблених бюлетенів почала вимальовуватися картина довгоочікуваного відповіді. Вийшло, що 73,22% виборців віддали свої голоси за Зеленського В. А., а це склало 13 млн 541 тис. 530 осіб. Тоді як діючий президент Петро Порошенко був підтриманий 24,45%, що склало в числовому вимірі 4 млн 522 тис. 320 осіб.

І тільки 2,31% бюлетенів визнані недійсними.

Згідно з постановою Верховної Ради від вересня 2005 роки ніч приведення нового президента до присяги визначається рішенням українського парламенту за поданням спікера Верховної Ради.
Час урочистого засідання, список гостей і інші організаційних питань спікер парламенту обговорює з новим президентом і главою Конституційного суду України.

У даній постанові сказано, що новообраний президент повинен вступити на посаду не пізніше ніж через 30 днів після офіційного оголошення ЦВК результатів голосування. А так, як це відбулося 3 травня, то інавгурація нового президента має відбутися не пізніше 3 червня 2019 року.

Оскільки пленарне засідання Верховної Ради намічено на 14 травня, то на ньому і повинна бути призначена дата проведення інавгурації президента Володимира Зеленського.

Залишилося зовсім недовго, а саме 14 травня ми зможемо дізнатися відповідь на це питання.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Візит Президента – з якою метою Зеленський приїхав в Дніпро?

Сьогодні, 26.11, Зеленський з робочим візитом відвідав Дніпропетровську область. Головна мета - ознайомитися з результатами "Великого будівництва", а також відвідати пам'ятні церемонії...

У Дніпрі депутата підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх

Ще нещодавно громадяни вирішували якого кандидата підтримати на місцевих виборах, а виборча комісія рахувала голост. Не встигли вщухнути новини про вибори місцевих,...

Річниця майдану. Згадуємо, що було в Дніпрі

В Україні 21 листопада відзначили День Гідності та Свободи, який встановлений урочистою датою з 2014 року. Далі на dnepryes.

Вибори мера в Дніпрі – хто переміг?

У неділю 22 листопада пройшов другий тур виборів мера Дніпра. Городяни обирали між чинним на посаді Борисом Філатовим та його головним конкурентом...

Підкупи перед виборами та “соціологія” в Дніпрі

За опублікованими даними екзит-полу на місцевих виборах 25 жовтня в Дніпрі, було очевидно що першим йде діючий мер. Основна інтрига зберігалася навколо...