Четвер, 23 Червня, 2022

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі, і часто вони вже не поверталися ніколи. Історія, яка трапилася з підприємцем з Дніпра Кирилом Суворовим, свідчить, що ми в кроці від державного терору, круто замішаного на криміналі. Майже місяць Кирила Суворова насильно утримували фіскали Дніпропетровської області. Детальніше читайте на dnepryes.

Резонансне викрадення і беззаконня

У це важко повірити, але в наш час можливо викрасти людину, насильно утримувати його під охороною і чинити психологічний тиск, примушуючи віддати прибутковий бізнес. Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом викрадення директора фірми «Софт Оіл» Кирила Суворова. Про свавілля податківців стало відомо президентові України Володимиру Зеленському та прем’єр-міністру.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Ініціатор викрадення фактично зізнався в злочині. Але всі учасники цієї кримінальної історії спокійнісінько працюють на своїх місцях. ДБР відкрила кримінальне провадження відразу за двома статтями: ст.146 – незаконне позбавлення волі або викрадення людини та ст. 365 – перевищення службових повноважень співробітниками правоохоронних органів.

Мета таких дій – можливе одержання неправомірної вигоди або таким чином податківці збиралися вплинути на захоплення цього підприємства – вважають в ГБР. Значить, програма захисту свідків – це фейк і документів немає. Мітинги і безстрокові пікети довгий час тривали під будівлею ГУ УКРІНФОРМ в Дніпропетровській області, під головним офісом податкової в Києві і під Кабінетом Міністрів.

викрадення

Президент і прем’єр взяли справу під контроль

Про детективну історію тепер знає і президент. Інформацію про фіскальному свавілля Володимиру Зеленському передали представники громадської організації «Стоп корупції». Глава держави записав прізвище заступника голови ДФС Дніпропетровщини і пообіцяв розібратися.

Знають про дії податківців і в Кабміні. Прем’єр-міністр пообіцяв, як мінімум, усунути Сергія Пенькова на період слідства від виконання обов’язків. Незважаючи на громадський резонанс, податківці не залишають спроб заволодіти товаром фірми вартістю 7 млн. доларів.

Зараз 11,5 тонн базового масла заблоковано на нафтоперевалочного станції в Миколаєві. Майже місяць законний власник вантажу, компанія «Софт Ойл» не може вільно розпоряджатися своїм майном. При цьому протиправність арешту компанія «Софт Ойл» підтвердила апеляційна інстанція, але, за словами адвоката Романа Могили, слідчого і прокурора, які фігурують в цьому судовому визначенні, на території нафтобази немає і документ пред’явити нікому.

На Миколаївській митниці від власників товару ховаються – співробітники забарикадувалися в будівлі і не пустили навіть поліцейських, яких викликали власники. За словами адвокатів, клопотання про арешти цього масла знаходяться в 4 судах – в Дніпрі і Миколаєві.