П’ятниця, 25 Вересня, 2020

Заборгованості президентів України Дніпропетровській області

Державна служба статистики порахувала, в які роки українські працівники найчастіше недоодержували зарплати і які регіони проблемні в цьому плані. Детальніше читайте в матеріалі dnepryes.

В Україні спостерігалося зменшення заборгованості по виплаті зарплат з 2010 (середній показник за рік становив 187,7 млн. дол.) До середини 2013 року, коли через економічні проблеми України почався спад економіки (118,9 млн. дол.). При цьому офіційний курс долара був на рівні 7,99 грн./дол.

Петро Порошенко (2014-2018)

Після початку АТО, окупації Криму і окремих територій Донбасу заборгованість по зарплатах тільки наростає. У березні 2014 року вона становила 930,2 млн. грн. (з урахуванням тоді ще не окупованих частин Донецької і Луганської областей), а вже в грудні 2018 року склала 2 млрд. 819,4 млн. (без урахування тимчасово окупованих районів Донбасу).

Однак за ці роки курс гривні поступово рухнув в 3,5 рази (з 7,99 грн./дол. До 27,69 грн./дол.), що не вплинуло на збільшення зарплат у стільки разів. Тому в перерахунку на долари сума заборгованості набагато менше, ніж при попередньому президенті: 108,4 млн. дол. В 2014 році (при середньому курсі 11,89 грн./дол.) і 96,7 млн. дол. в 2018 році (при середньому курсі 27,2 грн./дол.).

порівняння

Володимир Зеленський (2019)

У 2019 середня заборгованість по зарплатах в Україні становить 2 млрд. 772,4 млн. грн. або ж 104,5 млн. дол. (без урахування тимчасово окупованих територій Криму і Донбасу) і поступово зростає. На початку року вона була на рівні 2 млрд. 645,1 млн. грн., а в листопаді вже досягла 3 млрд. 438 млн. грн. У той же час курс долара з початку року впав з 27,68 грн./дол. до 23,88 грн./дол.

Лідерами по не виплатам зарплат є Донецька (530,9 млн. грн.), Луганська (495,5 млн. грн.), Сумська області (305,1 млн. грн.). У Дніпропетровській області (211,4 млн. грн.) і Києві (166,1 млн. грн.) справи теж не візьмеш. А найменше проблем з виплатами зарплат в Чернівецькій (0,3 млн. грн.), Закарпатській (3,7 млн. грн.) і Житомирській (5,9 млн. грн.) областях.

Порівняння президентства серед населення

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування українців, де у них запитали, що вони думають про нову владу. У дослідженні взяли участь 2500 респондентів. 43% опитаних вважають, що реформи в країні повинні бути поступовими. З іншого боку, 30% переконані, що зміни повинні бути швидкими і радикальними. Ще 18% респондентів взагалі стверджують, що потрібно припинити реформи до стабілізації ситуації в країні.

53% переконані, що президент Зеленський є більш ефективним в порівнянні з попереднім президентом Порошенко. 15% – протилежної думки, 22% стверджують, що нічого не змінилося.

Майже дві третини опитаних вважають, що президенту Зеленському потрібно часу від одного до трьох років, щоб продемонструвати якісний і ефективний результат роботи. 14% – дають йому для цього п’ять і більше років. Лише 8% вимагають від нього змін за півроку. 17% – взагалі вважають, що йому не вдасться продемонструвати якісний результат роботи.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

IT-освіта в Дніпрі як флагман технологічного розвитку людини

IТ-курси іноді вважаються нішевими областями, відведеними для комп'ютерних геніїв, але це далеко не так. У міру того, як компанії розширюються у бік...

Карна справа проти дніпровського військового: важливий політичний прецедент

Шостого липня в Дніпрі на проспекті  Калнишевського близько десятої вечора водій іномарки Volkswagen Passat збив жінку, що перетинала вулицю пішохідним переходом, народною...

Місцеві вибори у Дніпрі: ближче до виборів – віддаленіше від чесної боротьби

Двадцять п‘ятого жовтня відбудуться місцеві вибори у Дніпрі. Це означає те, що городяни будуть віддавати свої голоси за політиків, що балотуються на...

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...