Неділя, 7 Березня, 2021

Як парі з президентом України змусило мера Дніпра швидко відремонтувати міст

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

У вересні 2019 року в Дніпро в рамках робочого візиту приїжджав президент України Володимир Зеленський. Глава держави відвідав кілька локацій, а саме оглядовий майданчик Нового моста, ЖМ «Сонячний» і турнір «Найсильніша людина України-2019» на Фестивальному причалі. Раніше, під час попереднього робочого візиту президента України в Дніпро, міський голова і глава держави уклали парі про терміни ремонту Нового моста. Більш докладно дізнайтеся на dnepryes.

Відвідування Дніпра Володимиром Зеленським

Борис Філатов пообіцяв, що переправу з лівого берега на правий відкриють до 14 вересня, на День міста. 7-го вересня близько 6:00 переправу достроково відкрили, і мер Дніпра першим проїхав через відремонтований міст. В цей час там перебували комунальні служби і поліція. Президент України Володимир Зеленський під час відвідин міста Дніпра ознайомився з виконаними ремонтними роботами на автодорожньому мосту № 2 (Новий міст).

Володимир Зеленський констатував, що ремонт переправи зроблений в термін – до 14 вересня, проте якість робіт і безпеку конструкцій повинні оцінити експерти. Перед цим ректор Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Микола Савицький повідомив Президенту, що міст відкрили для проїзду автомобільного транспорту, проте залишаються питання щодо його несучих конструкцій, стан яких невідомо, і це потенційно може становити небезпеку.

«Пан мер надасть мені особисто матеріали, я звернуся до спеціальної комісії, і нехай комісія приїжджає і приймає», – сказав Глава держави журналістам під час огляду моста.

міст

Якість робіт на Новому мосту

Вчені відзначили, що ремонтні роботи на мосту були виконані відповідно до проектної документації, а для більш точної оцінки безпеки об’єкта потрібно провести додаткові дослідження. Президент України зі свого боку висловив розчарування тим, що до цих пір немає ніяких серйозних експертних висновків про безпеку моста.

Володимир Зеленський також повідомив, що його парі з мером Дніпра Борисом Філатовим щодо моста триває. Він хоче отримати висновок комісії, тобто, результати експертизи. Також на вимогу Глави держави мер пообіцяв зробити косметичний ремонт тих елементів моста, які були реконструйовані.

Варто нагадати, що за умовами парі між президентом України Володимиром Зеленським та міським головою Борисом Філатовим Новий міст в Дніпрі мали відкрити до Дня міста, тобто 14 вересня. Закриття переправи для приватного і громадського транспорту відбулося в ніч з 17 на 18 липня. Це було необхідно для того, щоб встигнути виконати ремонтні роботи вчасно.

Пізніше Новий міст кілька разів закривали і для пішоходів і велосипедистів, а з 17-го серпня рух пішоходів по спорудженню було відновлено, але лише за певним графіком. Вже на наступний день на своїй сторінці в соціальній мережі мер Дніпра Борис Філатов пообіцяв, що ремонт Нового моста буде завершений достроково.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....