Четвер, 24 Вересня, 2020

Як парі з президентом України змусило мера Дніпра швидко відремонтувати міст

У вересні 2019 року в Дніпро в рамках робочого візиту приїжджав президент України Володимир Зеленський. Глава держави відвідав кілька локацій, а саме оглядовий майданчик Нового моста, ЖМ «Сонячний» і турнір «Найсильніша людина України-2019» на Фестивальному причалі. Раніше, під час попереднього робочого візиту президента України в Дніпро, міський голова і глава держави уклали парі про терміни ремонту Нового моста. Більш докладно дізнайтеся на dnepryes.

Відвідування Дніпра Володимиром Зеленським

Борис Філатов пообіцяв, що переправу з лівого берега на правий відкриють до 14 вересня, на День міста. 7-го вересня близько 6:00 переправу достроково відкрили, і мер Дніпра першим проїхав через відремонтований міст. В цей час там перебували комунальні служби і поліція. Президент України Володимир Зеленський під час відвідин міста Дніпра ознайомився з виконаними ремонтними роботами на автодорожньому мосту № 2 (Новий міст).

Володимир Зеленський констатував, що ремонт переправи зроблений в термін – до 14 вересня, проте якість робіт і безпеку конструкцій повинні оцінити експерти. Перед цим ректор Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Микола Савицький повідомив Президенту, що міст відкрили для проїзду автомобільного транспорту, проте залишаються питання щодо його несучих конструкцій, стан яких невідомо, і це потенційно може становити небезпеку.

«Пан мер надасть мені особисто матеріали, я звернуся до спеціальної комісії, і нехай комісія приїжджає і приймає», – сказав Глава держави журналістам під час огляду моста.

міст

Якість робіт на Новому мосту

Вчені відзначили, що ремонтні роботи на мосту були виконані відповідно до проектної документації, а для більш точної оцінки безпеки об’єкта потрібно провести додаткові дослідження. Президент України зі свого боку висловив розчарування тим, що до цих пір немає ніяких серйозних експертних висновків про безпеку моста.

Володимир Зеленський також повідомив, що його парі з мером Дніпра Борисом Філатовим щодо моста триває. Він хоче отримати висновок комісії, тобто, результати експертизи. Також на вимогу Глави держави мер пообіцяв зробити косметичний ремонт тих елементів моста, які були реконструйовані.

Варто нагадати, що за умовами парі між президентом України Володимиром Зеленським та міським головою Борисом Філатовим Новий міст в Дніпрі мали відкрити до Дня міста, тобто 14 вересня. Закриття переправи для приватного і громадського транспорту відбулося в ніч з 17 на 18 липня. Це було необхідно для того, щоб встигнути виконати ремонтні роботи вчасно.

Пізніше Новий міст кілька разів закривали і для пішоходів і велосипедистів, а з 17-го серпня рух пішоходів по спорудженню було відновлено, але лише за певним графіком. Вже на наступний день на своїй сторінці в соціальній мережі мер Дніпра Борис Філатов пообіцяв, що ремонт Нового моста буде завершений достроково.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

IT-освіта в Дніпрі як флагман технологічного розвитку людини

IТ-курси іноді вважаються нішевими областями, відведеними для комп'ютерних геніїв, але це далеко не так. У міру того, як компанії розширюються у бік...

Карна справа проти дніпровського військового: важливий політичний прецедент

Шостого липня в Дніпрі на проспекті  Калнишевського близько десятої вечора водій іномарки Volkswagen Passat збив жінку, що перетинала вулицю пішохідним переходом, народною...

Місцеві вибори у Дніпрі: ближче до виборів – віддаленіше від чесної боротьби

Двадцять п‘ятого жовтня відбудуться місцеві вибори у Дніпрі. Це означає те, що городяни будуть віддавати свої голоси за політиків, що балотуються на...

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...